Uisutaja meelespea

 

Mida selga panna?
See on vabaõhuliväli ja riietuda tuleks vastavalt ilmale – see tähendab soojalt. Et jalgadel oleks uiskude sees mugavam, oleks soovitav kanda paksemaid sokke. Ka kinnaste ja mütsi kaasavõtt ei tee paha. Talv ju ikkagi.

Lapsed
Laste uisutamise turvalisuse riski peavad hindama eelkõige nende vanemad või saatja. Alati on kindlam (ja ilmselt ka lõbusam) kui lapsel on vanem inimene jääl kaasas. Väikseim uisu number meie laenutuses on 24.

Mida saabudes teha?
Osta tunnipilet uisuplatsi kassast (see helerohelin ehitis millest ei ole võimalik märkamata mööda kõndida) ja kui oma uiske kaasas pole, laenuta ka uisud. Need on parem jalga panna platsi otsas kus on võimalik selleks istuda. Hoia alles pilet mille peal on uisutunni lõppaeg. Selle alusel saad tagasi oma dokumendi või muu eseme mille jätsid uisukude eest kassasse panti. Ja siis jääle! Kui vahepeal puhata tahad siis pingid ootavad sind ja kohvik on lahti kõigile.

Tahad niisama vaadata?
Lase käia! Kõik on teretulnud uudistama ja kaasa elama. Nõmme Turule pääs on avatud, ainult jääle saamiseks tuleb osta pilet.

Pea meeles!
Uisutamisega kaasnevad teatud riskid. Külastajad peaksid ise oma võimeid adekvaatselt hindama. Tuletame meelde, et alkoholijoobes uisutamine ei ole hea mõte ja soovitame seda mitte teha. Alkoholijoobes külastajaid oleme sunnitud jääle mitte lubama.

Turu plats 8 / Piiri 6, Nõmme linnaosa, Tallinn
Telefon: (+372) 6101 035E-post: info@uisuplats.ee
Uisuplats on suletud